категорії: блоґ-запис

Тарнопільський історичний портал

теґи: Tarnopol, tarnopil.info, Тарнопіль, Тернопіль

Ідея створити веб ресурс про історію Тарнополя назрівала давно. Головним рушієм проекту став Анатолій Лещишин на базі досліджень якого і було покладено наріжний камінь. Головною метою є об’єднання інформації та людей, яким не байдуже історія міста.

Історія дуже не просто наука, у неї багато кольорів. Вона пам'ятає щастя і біди, фортеці, замки, банки, учбові та релігійні заклади, магазини, вулиці на який жили або живуть... Особисто я, намагаюся процитувати авторів – дослідників у частині найбільш не заполітизованих моментів історії, а саме тих, які розповідають про німих свідків минулих століть, адже саме вони, впродовж багатьох сторічь мовчки спостерігали за людською непостійністю.

Я не ставлю жодних водяних знаків на фото не приватизовую інформацію викладену на даному сайті, оскільки вважаю це справою невдячною і непотрібною + 95 % розміщеної інформації мені не належить. Хотів би зазначити, що публікуючи інформацію про історію міста не маю наміру жодним чином зазіхати на чиїсь авторські права чи тим паче їх порушувати. Якщо під матеріалом який ви вважаєте свої не вказано вашого авторства прохання звертатися і ми спільно вирішим цю проблему шляхо вказування відповідних даних. Оскільки усіх авторів я знати не можу прошу наперед вибачити мене за можливі допущені неточності або помилки, звертайтеся в приват – вислухаю, врахую, виправлю.

Часто стикаюся із випадками. коли люди нічогісінько не знають про край у якому живуть, така пасивність інколи обурює. Багато хто вказує на помилки у власних назвах об’єктів часто навіть непідозрюючи, що інформацію взято із первинних джерел. Маю надію, що ця сторінка доможе прийдешнім поколінням якомога краще зрозуміти історію свого рідкого краю, вулиці чи будинку у якому ви зараз мешкаєте.

І останнє, тарнопільський історичний портал запрошує усіх не байдужих долучитися до команди сайту. Також будемо вдячні за додаткові матеріали, які на вашу думку повинні бути розміщені на tarnopil.locus.te.ua (фото, статті, відео, карти та ін.). Часових обмежень немає, адже наше сьогодення уже завтра стане історією для прийдешніх поколінь.


Висловлюю окрему подяку усім хто сприйяв розвитку та ноповненню сайту.

Контакти: ICQ#: 382-974-371 | skype: locus.te.ua | myumbro@gmail.com | http://vkontakte.ru/id12140802
 

tarnopil.info